Сайт "Цікаве Закарпаття" - це надзвичайно цікава ЕКСКУРСІЯ Закарпаттям - краєм з багатовіковою історією, загадковими замками, мальовничою природою, незабутньою красою карпатських гір, цілющими властивостями мінеральних джерел та унікальними курортами.

 

Сайт складається з розділів на різну тематику:

Цікаві місця Закарпаття
Закарпатська кухня

"ЦІКАВІ МІСЦЯ" - цей розділ ознайомить Вас з найбільш популярними за відвідуванням, а отже найцікавішими туристичними об'єктами Закарпаття. Це середньовічні замки, древні храми, міста з багатовіковою історією, музеї, водоспади, озера...

Що скуштувати в Закарпатті підкаже - "ЗАКАРПАТСЬКА КУХНЯ", який презентує найколоритніші національні страви Закарпаття, їхню історію появи в Закарпатті, легенди, рецепти приготування.

Фестивалі Закарпаття
Розваги та атракції Закарпаття

"ФЕСТИВАЛІ" - інформація про найвідоміші фестивалі Закарпаття, місце та час їх проведення, традиції виготовлення вина, меду, бринзи, виробів з лози. Також представлений "КАЛЕНДАР" найпопулярніших фестивалів, які проводяться щорічно в певний час на Закарпатті.

Як провести час цікаво та корисно для здоровя порадять "РОЗВАГИ ТА АТРАКЦІЇ". Тут представлена інформація про унікальні термальні басейни аналоги яких є тільки в Новій Зеландії та на Камчатці. А от поринути в світ середньовіччя допмооже атракція "Вечорниці в замку кохання".

Мінеральна вода Закарпаття
Дегустація вин Закарпаття

Про унікальні, цілющі властивості мінеральних джерел Закарпаття ви можете дізнатись в розділі "МІНЕРАЛЬНІ ВОДИ". Де представлені основні бренди мінеральних вод Закарпатської області, їхній хімічний склад та лікувальні властивості .

Відвідавши Закарпаття ви можете продегустувати продукти власного виробництва це знамениті закарпатські вина, сири виготовлені за швейцарською технологією, бринза, мед та різноманітні настоянки. Про це все в "ДЕГУСТАЦІЇ ВИН, СИРУ..."


Кафе «Густав Бургер»

Дата запису: 2016-07-19

Автор статті: Вербицький Тиберій

Кафе «Густав Бургер», яке розташоване в районі Росвигово, по вул.Зелена 37 (біля Логойдівського ринку) в м.Мукачево займається приготуванням та реалізацією швидкої їжі та напоїв. Заходьте до нас та скуштуйте наші фірмові страви, і ви обов’язково залишитесь задоволені

Наша адреса: 
м.Мукачево, вул.Зелена 37, 
(біля Логойдівського ринку)
район Росвигово.

 
Читати далі...

Переглядів:
346
Рейтинг:Міні-пам'ятники Ужгорода

Дата запису: 2014-02-10

Автор статті: Василь Полевий

В час коли відкриттям памятника вже нікого не здивуєш, в Ужгороді вирішили креативно підійти до цього питання. Замість монументальних, великих скульптур з'явились маленькі до 20см памятники, які не тільки прикрасили Ужгород але й внесли ще одну родзинку в місто.

Автор всіх міні-памятників - ужгородський скульптор Михайло Колодко.

 
Читати далі...

Переглядів:
191
Рейтинг:Баня "Леонард" Мукачево

Дата запису: 2013-12-10

Автор статті: Мілан Сорокопуд

Відвідавши російську баню «Леонард», Ви поринете в атмосферу величі, сили і рівноваги. Баня прекрасно підходить для відпочинку великої компанії, проведення ділових зустрічей у неформальній обстановці, а також для святкування корпоративів, днів народжень.

Ціна - 200,00 грн. за годину (попереднє замовлення).

Контактні дані:
Баня «Леонард»,
вул.Драгули 20,
моб.тел. 099-426-70-23 - Іван.

 
Читати далі...

Переглядів:
158
Рейтинг:Готель "Леонард" Мукачево

Дата запису: 2013-12-10

Автор статті: Мілан Сорокопуд

Готель "Леонард" знаходиться в тихому районі м.Мукачево, по вул.Драгули 20. Гості оцінять зручне розташування готелю "Леонард", відвідуючи Мукачево. Всього за 10 хвилин ходьби пішки ви опинитеся в центрі і за той же проміжок часу ви можете опинитись в замку «Паланок».

Контактні дані:
Готель-баня «Леонард»,
вул.Драгули 20,
моб.тел. 099-426-70-23 - Іван.

 
Читати далі...

Переглядів:
371
Рейтинг:Меморіал "Панорама Фесті" біля Мукачево

Дата запису: 2013-10-18

Автор статті: Василь Полевий

Поблизу Мукачево на г.Кендерешівка висота якої 200м над рівнем моря, відкрито новий памятник. Дана подія відбулась в вересні 2013 року і приурочена на честь того, що саме з цього місця у 1896 році були намальовані ескізи великої панорамної картини всесвітньо відомого художника Арпада Фесті ,, Прибуття угорців”.

117 років тому, він разом з художниками Ласло Меднянським та Єне Барчаи в честь 1000-ліття заснування Угорської Держави створили монументальне полотно ( циклограма площею 1800 м.кв.), робота, яка відтворювала важливий історичний момент угорської нації, а саме прибуття угорських племен на свою батьківщину.

 
Читати далі...

Переглядів:
202
Рейтинг: