ФЕСТИВАЛІ

Фестиваль «ЧЕРВЕНЕ ВИНО» м.Мукачево

Дата запису: 2012-12-25

Автор статті: Олег Куцин

Чотири мукачівські Василі – Ільтьо, Цицак, Гонак і Ковбаско, на Святого Василя вирішили започаткувати свято «Червене вино». Власне «червене вино», а не «червоне», як воно правильно звучить українською, бо такою русинською мовою його створювали 1996 року. Вже опісля однойменний фестиваль «Червене вино» став своєрідним плацдармом для організації фестивалів в Берегові та Виноградові, а також ужгородських – «Сонячний напій» та «Закарпатське божоле». Традиційно на цьогорічному «Червеному вині» працювало і журі.

 
Читати далі...

Переглядів:
155
Рейтинг:Фестиваль "Червене вино 2013" м.Мукачево

Дата запису: 2013-01-16

Автор статті: Олег Куцин

ПІДСУМКИ 18-го найпопулярнішого фестивалю Закарпаття, який тривав з 12 до 14 січня в Мукачеві.

За вісімнадцять років з року в рік фестиваль вина розвивався і набув великого розмаху. Кожного разу враховували недоліки попереднього і здається добились найкращого результату в цьому році. Навіть погода була ідеальна як для гостей так і для учасників фестивалю "Червене вино 2013".

Основні особливості 18-го фестивалю вина в Мукачеві:

по перше значно розширили територію фестивалю - до центральної частини міста в межах площі Миру від магазину «Прогрес» до будівлі Центральної бібліотеки ім.Духновича, що на вул.Миру, додали частину вулиці Ярослава Мудрого (до міськвідділу міліції), де перекрили проїзд автотранспорту.

 
Читати далі...

Переглядів:
126
Рейтинг: