Термальний басейн 1967р Берегово
Дата запису: 2012-12-25
Автор статті: Микола Біляк |
СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «ЗАКАРПАТТЯ». Це одне з найкращих спортивних споруд Закарпатської області відкрите в 1967 році. До складу спорткомплексу включено великий зал для гри в гандбол, приміщення для занять штангістів, борців,гімнастів, тир, відкритий плавальний басейн із термальною водою. Побудована вишка для тренування по фрістайлу (в 2012р. демонтована). Поруч готель, лікувально-оздоровчий пункт із сауною.
|
Термальний басейн 2004р Берегово
Дата запису: 2012-12-25
Автор статті: Володя Данканич |
У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. На весь пострадянський простір це місто прославився унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу - Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині)
За часів Радянського Союзу на території Берегівського родовища термальних вод були розроблені і досліджені кілька свердловин. Нещодавно на одну із цих свердловин Товариство «Жайворонок-Пачірта» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами і побудувало оздоровчий басейн закритого типу європейського рівня. У тому ж приміщенні з термальним басейном знаходяться фінська сауна, турецька лазня, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням.
|
Термальний басейн 2006р Косино
Дата запису: 2012-12-25
Автор статті: Тетяна Богданець |
Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино» розташований у с. Косонь, Берегівського району, що на Закарпатті. На території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів.
Територіальне розміщення комплексу поблизу кордону з Угорщиною суттєво вплинуло на стиль, в якому він виконаний. В основному, це австро-угорський стиль, якому відповідають біла штукатурка і коричневе дерево, специфічні різьблення по ньому.
Якщо заглянути всередину комплексу, ви побачите рецепцію та великий хол. Все виконано в австро-угорському стилі, особливо його підкреслює діюча австрійська піч на дровах, раритетний настінний годинник, прядені вручну штори, із притаманною цій території вишивкою, у вигляді тюльпанів.
|
Атракція «Вечорниці» Чинадієвський Замок
Дата запису: 2012-12-25
Автор статті: Татьяна Богданець |
Замок Кохання -- так ще називають невелику двоповерхову фортецю у селі Чинадієво, що за 12 км на схід від Мукачева.
У програмі вечора - екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу під назвою "Руські ворота" до замку Сент-Міклош XIVст. Ви побачите Чинадіївський замок при світлі смолоскипів, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці та загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і звабливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, вивчите кілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч - національне угорське блюдо, зап'єте його вином з закарпатських підвалів. І все це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.
|