Дегустації вина, сиру...

Дегустація вин «Чизай» (м.Берегово)

Дата запису: 2013-02-26

Автор статті: Наталія Білак

На сьогодні спільне україно-американо-російське підприємство "Айсберг" ЛТД - це сучасний промисловий виноробний комплекс повного циклу виробництва, до складу якого входять власні виноградники, завод первинного виноробства (на якому відбувається переробка винограду та виготовлення вин), завод вторинного виноробства (де готову продукцію розливають у пляшки), виносховища, дегустаційні зали, офісні та складські приміщення.

Готова продукція випускається під декількома зареєстрованими торговими марками: Чизай, Chateau Chizay, Wine Berry і користується заслуженим попитом не тільки в Україні, а й у Російській Федерації, Білорусії, Чехії, Ізраїлі та США.

 
Читати далі...

Переглядів:
186
Рейтинг:Дегустація сиру «Селиська сироварня» (біля Хуста)

Дата запису: 2013-02-26

Автор статті: Микола Біляк

Селиська сироварня – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомої "Долини нарцисів " у Карпатах. Корів годують виключно натуральним кормом. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Молоко кожного постачальника щодня контролюється. Селиський сир –біологічно чистий продукт. Закарпаття відоме всій Україні своєю природою, горами, чистими річками, колоритним фольклором та базами відпочинку. З вересня 2002 року до цього переліку додався перший сир, виготовлений на Україні за тисячолітньою виробничою традицією Швейцарських Альп. Завдяки підтримці членів Асоціації європейських кооперативів Лонго Май у Нижньому Селищі Хустського району, відкрилася сироварня. Тут, молоко від місцевих виробників перетворюється в сир найвищої якості, єдиний в країні.

 
Читати далі...

Переглядів:
271
Рейтинг:Дегустація меду (м.Мукачево)

Дата запису: 2013-02-26

Автор статті: Алла Попович

Перший в Україні дегустаційний зал “Медовий дім” в рамках “Медового туристичного маршруту Закарпаття” запрошує всіх відчути смак справжнього карпатського меду. В ”Медовому домі ” ви зможете відчути дух справжнього вулика, продегустувати різні сорти меду з власної пасіки, почуєте захоплюючу розповідь і побачите фотографії про життя та роботу бджіл. Дізнаєтеся про продукти бджільництва та їх користь. А також у нас можна побачити колекцію меду з більш ніж 40 країн світу, карту України в сотах, унікальні воскові свічки, колекцію іграшкових бджілок.

 
Читати далі...

Переглядів:
103
Рейтинг:Дегустація міцних напоїв та настоянок «Кельтський двір» (м.Мукачево)

Дата запису: 2013-02-26

Автор статті: Алла Попович

Старовинний підвал довжиною в 45 м. розташований у підніжжі г. Ловачка, що височіє над м. Мукачево, на території агросадиби “Кельтський двір під Ловачкою” . На схилах цієї гори виноград вирощували з 14 ст..

Тут досі збереглися старі кам’яні тераси. Неподалік садиби знаходилося давнє кельтське поселення – опідум.

Гора цікава ще й тим, що в середині 50-их років тут були закладені плантації лимонів, апельсинів, мандаринів та ін. субтропічних культур, як експеремент, який проводив академік Чхеїдзе. Акліматизувався тільки чай, плантація якого знаходиться на Червоніій горі, однак понад десяток різних видів субтропічних культур таки вподобали собі місце на території агросадиби.

 
Читати далі...

Переглядів:
99
Рейтинг:Дегустація вин у винороба Карла Шоша "Винний підвал сім'ї Шош" (с.Кідьош, біля м.Берегово)

Дата запису: 2013-03-01

Автор статті: Алла Попович

Приватний винпідвал знаходиться в селі Кідьош (угорською - Kígyós, за радянської влади - Зміївка),п’ять кілометрів від м.Берегово, на обійсті господаря, де він проживає зі своєю сім’єю, в якій разом з дружиною Жужанною виростив двох дорослих одружених синів та чотирьох онуків.

Для отримання ягоди винограду сім’я обслуговує 6 гектарів виноградників, на яких вирощується біля 60 столових та винних сортів винограду. Виноградники розміщені на південному схилі гори поряд з селом.

 
Читати далі...

Переглядів:
227
Рейтинг:Дегустація вин АПФ «Леанка». (смт.Середнє)

Дата запису: 2013-03-18

Автор статті: Алла Попович

Радгосп-завод „Середнянський”, на базі якого створено агропромислову фірму „Леанка” був організований в 1946р. пізніше до нього було приєднано колгосп ім. Кірова, завод шампанських вин, і наприкінці 1959р. в результаті реорганізації відстаючих колгоспів до радгоспу приєднали колгосп „Україна”.

У 1992р. радгосп-завод „Середнянський” змінив свій статус та назву. З цього часу – це АгроПромислова Фірма „Леанка” – підприємство з виноробства, виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (винограду, зерна, молока, фруктів).

Фірма розміщена в 5 населених пунктах. Об’єднує сім виробничих бригад, два винні заводи з підземними сховищами.

До речі, „Леанка” (угорською – „дівчинка”) - сорт винограду, з якого ось уже протягом 59 років виробляється вино „Середнянське”.

 
Читати далі...

Переглядів:
462
Рейтинг: