Друзі, завершуємо монополію міськгазів і обленерго. Новий винахід Кулемза & CO) Сонячний теплогенератор, що нагріває за годину 90 кубів повітря до 70 градусів і подає його під тиском в житлові приміщення ... Потужність 40Вт, що генерується до 2 кВт. Репост вітається. ТОВ "УСМІ" виробляє сонячні повітряні колектори БРИЗ для опалення, вентиляції, підігріву повітря. Це новинка на українському ринку і поки споживач задає багато питань.

З чого складається повітряний сонячний колектор?

Повітряний сонячний колектор являє собою жорстку конструкцію особливих турбуляторів, покритих спеціальною селективною фарбою, що служить для нагріву повітря. Усередині колектора розташовані датчики температури, що включають нагнітаючу турбіну при досягненні повітрям температури +50 градусів Цельсія і відключає її при зниженні температури нижче +25 градусів Цельсія. Колектор легко монтується на стіну або дах будівлі.

У системі не присутні контуру з рідинами і, отже, колектор може витримувати будь-які екстремальні температури. Розроблена конструкція забезпечує відсутність скупчення всередині пилу. Постійний вплив сонячного світла і високі температури не дають можливості розмноженню шкідливих бактерій.

Що обігріває повітряний сонячний колектор?

Повітря для нагріву береться з вулиці або з опалювального приміщення, підігрівається сонячними променями в колекторі, і повертається в приміщення, що обігрівається.

Де застосовується повітряний сонячний колектор?

Використовувати повітряний сонячний колектор можна в житлових будинках, на дачах, на виробництвах, в офісах. Унікальність використання сонячних повітряних колекторів полягає в тому, що при заборі повітря з вулиці ми одночасно провітрюємо і обігріваємо наше приміщення.

Який термін служби повітряного сонячного колектора?

Досвіду тривалої роботи повітряних сонячних колекторів в Україні немає. Як відомо, конструкція колектора проста, надійна. Грунтуючись на досвіді західних виробників, на технічних характеристиках застосовуваних матеріалів, можна очікувати, що термін служби сонячного колектора може бути до 20 років.

Як використовувати повітряний сонячний колектор влітку, коли не потрібно опалювати будівлі?

Влітку використовують повітряний сонячний колектор для охолодження повітря в приміщенні. Бувають періоди часу, коли температура повітря в приміщенні вище, ніж температура повітря на вулиці (припустимо, вночі). Тому, якщо включити вентилятор колектора, то в приміщення вночі буде надходити охолоджене повітря з вулиці, і не буде потрібно часто включати кондиціонер. Ви можете збільшити охолоджуючий ефект системи, змонтувавши труби підведення повітря в колектор в грунті для додаткового охолодження повітря, перш, ніж він увійде в будівлю. Для більш продуктивного використання колектора в якості кондиціонера необхідно встановити в приміщенні відключає термостат. Інші варіанти його мудрого використання влітку подано внизу допису.

Яка економічність колектора?

Інноваційна конструкція колектора, розроблена на основі світового досвіду, і використана при виробництві, дозволяє отримати відмінний ККД. Найбільший економічний ефект при обігріві приміщень досягається при використанні в осінньо-зимовий і весняний період. Можливість досягти такого ефекту за рахунок того, що сонячний обігрів практично повністю зможе забезпечити повноцінне опалення як в осінні, так і весняні місяці. А в зимові місяці також буде економія до 50% на основному паливі в сонячні дні.

Чи використовуються повітряні сонячні колектори в світі?

У світі у всіх розвинених країнах широко використовуються повітряні сонячні колектори. Їх встановлюють як на житлових будинках, на стінах, на балконах, так і при опаленні виробничих, складських, офісних та інших приміщень. При обгрунтуванні економічної доцільності, в деяких випадках південну сторону повністю перетворюють в сонячний повітряний колектор. При цьому колектори використовують не тільки в південних країнах, наприклад, в Італії. Але дуже широко використовуються на півночі в Канаді, США, Швеції та інших країнах.


► повний аналог повітряного теплогенератора за принципом дії - рідинний, який адсобрбує сонячну енегрію ◄

Чи вигідно в Україні використовувати сонячні повітряні колектори?

В Україні, розташованої на широті близько 50 градусів, особливо при підвищенні цін на енергоносії, також дуже вигідно використовувати повітряні сонячні колектори.

Як опалювати повітряними сонячними колекторами приміщення, розташовані далеко від південного боку будівлі?

Повітряними сонячними колекторами можливо обігрівати будь-які приміщення опалювального будівлі, а не тільки, розташовані з південної сторони. Для цього необхідно виконати систему розводки підігрітого повітря. Завдяки якості сучасних утеплювачів, вся розводка виконується зовні обігрівається будівлі, що не призводить до перепланування і прокладання дорогих повітропроводів усередині. 
Ефект теплих підлог. Оскільки при роботі сонячного повітряного колектора використовується турбіна, Ви можете подавати нагріте повітря в район свого підлоги. Звідки він під невеликим тиском, створюваним турбіною, розтікається уздовж підлоги по всьому опалювального приміщення, створюючи ефект “теплої підлоги”. Це значно підвищує ККД всієї системи опалення.

Який ККД колектора, та яка дельта температур?

Близько 80%. При використанні звичайного водяного опалення ККД не більше 65%.
У випадку з повітряним колектором ми здійснюємо пряму конвекцію, подаючи в приміщення вже нагріте повітря.
Дельта температур (на вході та виході із колектора)  35 градусів по Цельсію зимою, та 40-45 влітку.  При зовнішній температурі нижче -10 градусів пристрій працює у режимі рекупірації (забор повітря із приміщення, в яке повертається підігріте у сонячному колекторі.

Коли працює повітряний сонячний колектор?

Колектор починає працювати при змінній погоді,  проте найбільший ефект дає при сонячній погоді.  В середньому час ефективної роботи - 8-9 год влітку та 6-7 годин взимку (в залежності від тривалості сонячної частини дня)

Які розміри сонячного повітряного колектора?

Розміри стандартної модель колектора: 210 x 100 см. Під замовлення можуть виготовлятися колектори інших розмірів.

Чому виникає конденсат на внутрішній стороні прозорого шару сонячного повітряного колектора?

Після установки повітряного сонячного колектора періодично може виникати конденсат на внутрішній стороні прозорого покриття повітряного колектора. Це цілком нормальне явище, яке не може ні в якому разі пошкодити систему.
Коли тепле повітря в колекторі зустрічається з холодним повітрям, конденсат стане видимим. Конденсат з'являється в "точці роси", яка знаходиться на внутрішній стороні укриття колектора.
Таким чином, конденсат буде з'являтися, коли сонячний колектор почне обігріватися сонцем у відповідності до періоду через похмурої погоди. Це коли різниця між температурою теплого повітря і холодного повітря буде найбільшою.

Чи потрібна технічне обслуговування повітряних колекторів?

Ні, повітряні колектори не вимагають технічного обслуговування. Обслуговування вентиляторів та іншого обладнання проводити відповідно до рекомендацій заводів-виготовлювачів цього обладнання. 
Система зазвичай працює від електричної мережі 220В., при включеному вентиляторі. 
У виробі використовується вітринне антивандалне накривне скло, товщиною 5 мм. здатне витримати значні фізичні нагрузки.

Чи може сонячний колектор знижувати вологість і вентилювати повітря будинку?

Так. Однією з основних завдань колектора може стати вентиляція і зниження вологості будинку. Зниження вологості покращує якість повітря, створює комфортні умови проживання, з пониженням вологості людина швидше зігрівається, менше хворіє, речі, шпалери не зволожуються. У багатьох випадках установка повітряного колектора призведе до значної економії рахунків за опалення.  
Коли будинок постійно опалюється, в сухому, теплому повітрі, ризик появи грибка, зволоження одягу, взуття, шпалер, появи на дереві гнилі і цвілі буде знижений. Меблі, шафи і ковдри більше не сиріють, і не пахнуть вогкістю, так, як більше немає вогкості в будинку.
Багаторічний досвід і використання систем повітряних колекторів на заході довели, що застосування повітряних колекторів значно знижує вологість.
Також усувається конденсат на вікнах і дверях, стінах. Адже сонячний обігрів може працювати без участі людини хоч всю зиму. І тоді на дачі ви можете залишити каву, борошно і сіль, не турбуючись про псування продуктів і про відсирівання приміщення.

Як використовувати  виріб у приміщеннях, які використовуються сезонно (турбази, дачі, будинки відпочинку)?

Особливе значення має опалення приміщення в разі сезонного використання будівлі, як це зазвичай буває з дачами, будинками відпочинку, турбазами і т. д. У цьому випадку установка сонячного повітряного колектора може значно знизити ризик псування різних товарів і пристроїв, продуктів, які знаходяться в сезонно використовуваних приміщеннях.

Чи замінить повітряний сонячний колектор повністю інші системи опалення ?

Ні, повітряний сонячний колектор не може замінити інші системи обігріву.
Дана система підігріває і направляє тепле повітря тільки в сонячну погоду і вдень. Однак навіть в зимовий час, коли на вулиці мороз, в ясну погоду, повітря сухе і тепле, і його можна використовувати для підігріву і осушення приміщення.

Який шум видає повітряний колектор?

Шум при роботі колектора видає тільки працюючий вентилятор, який встановлюється поза приміщенням. Звуковий тиск пропонованого вентилятора можна подивитися в технічній характеристиці, яку представляє виробник вентилятора. Зазвичай шум від цих вентиляторів дуже тихий, і ще не було клієнтів, які були стурбовані шумом від вентиляторів.

Як встановити сонячний повітряний колектор?

Рекомендується кілька способів розміщення колектора  в тому числі  наземний,  настінний та зверху на даху будівлі.
Для настінного монтажу колектора потрібно виконати два отвори діаметром приблизно 100 мм. в стіні, зверненої до сонця із південно-східного та  (схеми, малюнки, креслення надсилаємо на запит).
Колектор монтується на стіну за допомогою металевих кріплень дюбелями. Усередині опалювального приміщення, на стіні, залишаються видні тільки два отвори для забору і повернення повітря, в які заводяться труби повітроводів, зазвичай з металевої оцинкованої труби: до нижнього отвору колектора кріпиться вентилятор із захисною решіткою, який витягує повітря з приміщення або із вулиці (рис3) через інший отвір, в приміщення надходить тепле повітря, яке роздається в потрібне приміщення. На виході з колектора, зазвичай на стіні, необхідно встановити зворотний повітряний клапан, який буде перешкоджати проходу повітря при непрацюючому вентиляторі в нічний час і при відсутності сонячної погоди, щоб уникнути охолодження теплого повітря приміщення більш холодним вуличним повітрям (рис3). Робота системи регулюється термодатчиками, що знаходяться всередині колектора. Термодатчики регулюють роботу колектора, який буде включати або вимикати турбіну при підігріві або охолодженні повітря в верхній частині колектора.

Як розмістити повітряний сонячний колектор відносно сторін світу?

Бажано, щоб колектор був розміщений строго на південь (рис.1 і рис.2). Він повинен бути якомога менше затінений деревами і іншими будівлями.

Де краще змонтувати колектор: на стіні або на даху?

Краще змонтувати колектор на стіні, вертикально, тому, що Сонце знаходиться над горизонтом на висоті 16 градусів (або висота сонця над горизонтом 12 градусів). Наприклад, в Києві найнижча точка 16,11 ° спостерігається 20, 21, 22 грудня.

Якщо ви встановите панель на даху, вона повинна бути нахилена на 60 градусів, більше до вертикалі, щоб в зимовий час сонячні промені потрапляли в колектор якомога більше перпендикулярно. Крім того, колектор простіше встановити на стіні, так як при установці на даху потрібна спеціальна рама для кріплення колектора, і необхідно передбачити більш міцне кріплення колектора для протидії поривів вітру. Установка на стіні також гарантує, що забруднення не будуть накопичуватися на поверхні панелі, і сніг не лежатиме на світлопроникній поверхні.

На яку відстань від колектора можна направляти тепле повітря?

Транспортувати підігрітий в колекторі повітря бажано на якомога меншу відстань. Чим довше повітропровід, тим більше опір просуванню повітря. Щоб зменшити опір трубопроводів, бажано застосовувати гладкі труби. Повітроводи для стандартного колектора бажано робити не більше 10 м.
Якщо вам потрібно транспортувати гаряче повітря на більшу відстань то потрібно, як правило, встановити додатковий вентилятор.

Чи можу я вимкнути колектор, якщо літо спекотне?

У літню пору колектор може бути виведений з роботи. Вимкнувши вентилятор, ви припиняєте потік гарячого повітря в приміщення. Однак колектор може використовуватися в нічний час як кондиціонер... Крім того, ви можете використовувати “регульоване” тепло для сушіння овочів, грибів, паприки та інших корисних речей буквально дармовою енергією сонця.

Де офіційні представництва, зокрема у Західних регіонах та на Закарпатті та яка його вартість ?

Приступили до створення партнерської "опірної точки" на Закарпатті, зокрема у м. Мукачево. 
Володіємо складським приміщенням загальною площею 300 - 500 м. які знаходяться за 100 м. від авто та залізничних вокзалів,  та за 500 м. від центра міста.
Також маємо необхідну орг техніку, транспорт, а також є необхідий для цього персонал.
Разом з тим, додаю координати місця розміщення приміщень та кілька фото. на мапі.   
https://goo.gl/hT9Vt4

Як здійснюється доставка повітряного сонячного колектора?

Транспортування та постачання колектора проводиться перевізниками за погодженням із споживачами по всій Україні.
Крім того, організовуються регіональні представництва у віддалених від виробництва місцях. Зокрема відкриваються представництва у м. Одеса,  Київ, Дніпро.  
Запрошуємо зацікавлених до партнерської співпраці.  

Технічні параметри сонячного колектора

Площа колектора 2,3 кв.м.
Розмір колектора 2,1 х 1,0 х 0.15 м.
Вага 56,5 кг.  Розробляється нова версія вагою 30-35 кг.
Споживча потужність вентилятора 40 ват/год. 
Потужність вентилятора 80-90 м. куб/год.
Номінальна теплова потужність на сонці 1400 Вт/кв.м. = 2,350 Вт.
Максимальний нагрів повітря при рекупірації 75 градусів Цельсія, при захваті зовнішнього повітря – 55 гр.С. При температурі зовнішнього повітря нижче 10 гр.С. колектор використовується лише у режимі рекупірації.
Рекомендована площа приміщення для отоплення одним колектором 40 м. кв.

Комплект поставки виробу (базовий)

1. Сонячний колектор з турбіною, вбудованим зворотнім клапаном і термодатчикаи на включення і виключення турбіни по температурі.
2. Коробка живлення і керування в режимі «зима-літо»

Опційні  додаткові елементи (за бажанням)
 1.  панель електронного управління виробом. 
 2.  додаткові бокові дзеркала для фокусування бокових променів сонця на панелі.
 3.  інше.

Вартість виробу на підприємстві:

у вказаній вище базовій  комплектації акційна вартість виробу до 6000 грн. (гуртова диллерська ціна) ,  не враховуючи вартості доставки на місце. 
 

Умови придбання виробу по акційній ціні:

- Підписка на одержання новин від виробника (внизу сайту)
- Власник акційного виробу дає згоду на його демонстрацію зацікавленим особам у визначений ним час (раз на тиждень, наживо або віддалено через скайп),
та (або) розміщення звіту про експлуатацію на сайті виробника не рідше раз на місяць у встановленій формі.


Гарантійні зобов'язання від виробника
Виробник дає гарантію на весь виріб 10 років.  
На акційний виріб у разі зменшення  дельти температур нижче заявленої  понад 20%, замінюється повністю верхня панель.
Для цього власник аційного виробу регулярно повідомляє рузультати його експлуатації на сайті виробника.  
На інші складові (вентилятор)  діє гарантія від їх виробника згідно його паспорта (3-4 роки). 

 

Варіанти замовлення та викупу у регіональних представників:

1. «ГОТУЙ САНИ ЛІТОМ» 
акційна роздрібна ціна до
вересня  = 7 000 грн.,  
роздрібна ціна  до жовтня = 8 000 грн.,
роздрібна ціна  до листопада  =  9 000 грн.
Ціна може бути змінена в залежності від курсу долара.
2. ІНВЕСТСТАБ - ціна незмінна на будь-який час поставки, якщо оплата наперед рівними частинами (тричі по 2000 грн.)
Із клієнтом підписується договір на виготовлення та поставку пристрою, який він одержує після повної оплати, при чому третю частину оплачує при одержанні комплекта на місці. Дата виконання замовлення обговорюється із клієнтом та виробником.
3.  ► 
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ (через ПРИВАТ БАНК) Оформленя розрахунку через Приват банк на їх умовах терміном на 6 місяців.

Вартість установки та запуску на місцях:

Установлюється у кожному конкретному випадку. Вартість виконаних робіт складається із:
- виклик спеціаліста для визначення місця експлуатації, способу розміщення та введення в експлуатацію. Визначення робіт та їх вартість: - 100 грн.
- установка та монтаж на місці в залежності від висоти установки  (500-800 грн)

Всі додаткові матеріали будемо надсилати лише по підписці на новини.

ВАЖЛИВО: Запис на підписку береться до уваги у випадку визначення черговості замовлення та придбання цього пристрою


Нами зацікавились лічильник переглядів разів
Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (компанія ДКЗ)

Підпишіться на нашу розсилку і Ви знатимете все про наші винаходи першими