переглядів: лічильник переглядів

"Власна електронна книга поселення " Готель БЕРЕГИНЯ (Берегово)

Готель-хостел "БЕРЕГИНЯ" ЗАПРОШУЄ на відпочинок!

 До Ваших послуг АС м.Берегова пропонує  новий, яскравий та сучасний хостел з авторським дизайном та надмірно доступними цінами.

Затишний, сучасний та унікальний за гостинною атмосферою та форматом відпочинку заклад пропонує до Ваших послуг 16 комфортних кімнат відпочинку із загальною кількістю місць для 62, при потребі і більше, осіб (8 номерів – трьохмісні, 6 номерів – двохмісні, 4 номери – чотирьохмісні).

  


Наші переваги :

1. Зручне розташування. Кожні 15 хвилин здійснюється відправка автобусів у напрямку термальних вод м. Берегова та щогодини до «Косино», що надає можливість усім охочим оздоровити організм, адже термальна вода  несе загально-оздоровлюючий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

2. Доступні ціни. Ціни на проживання вас приємно здивують в порівнянні з іншими готелями. Ціна за добу від 100 грн.

3. Сніданок входить у вартість проживання. (Для тур. груп за домовленістю можлива організація триразового харчування)

4. Кухня. Для додаткового харчування є кухня обладнана всім необхідним: холодильник, електроплита, мікрохвильова піч, електричний чайник, посуд і обідня зона.

5. Комфортна зона відпочинку. На території Хостелу до Ваших послуг сучасний обладнаний  3D кінотеатр та кабельне телебачення.

6. Продаж та бронювання квитків на автобуси та залізничних квитків на всі напрямки по Україні та Європи.

7. Швидкий та безкоштовний Wi-Fi.

8. Гостинний та привітний персонал.

9. Комфортні ліжка та зручні матраци.

10.  Організація туристичного рафтингу (Хуст-Виноградово-Теково) ► "По Тисі разом"  (за домовленністю)

 

Бездоганний сервіс, сучасні технології та вдале розташування створять незабутні враження про Ваше перебування у м.Берегове. Приїжджайте до нас - ми завжди раді вітати Вас в нашому гостинному краї.

 

Адреса: м.Берегово, вул. Мужіївська, 52

тел. 050 99 33 498
060 4346639