Курорт "Сонячне Закарпаття"

Бальнеологічна здравниця
Забронювати

Локалізація: Свалявський район, смт. Поляна, курорт Сонячне Закарпаття

Профіль спеціалізація: Захворювання шлунково-кишкового тракту у стадії ремісії, обміну речовин.

Природний середник: мінеральна вода: "Поляна квасова"

Класи номерів на поселення: {1К1М}, {1К2М},{2Л2М}

Харчування: входить у вартість путівки. Власна їдальня.

ЛІКУВАННЯ: у власному лікувальному корпусі.Санаторій "Сонячне Закарпаття" - найбільша бальнеологічна гастроентерологічна здравниця Закарпаття - розташований в селищі Поляна на висоті 340 м вище рівня моря біля Північно - Східних підстав Вигорлат - Гутинського ( Вулканічного ) хребта Карпат в урочищі Тихий на місці колишнього мисливського будинку австрійського графа Шенборна - Бухгейма .

Здравниця розташована відокремлено - до центру села 1,7 км . З усіх боків оточена змішаним лісом. У санаторії лікувальна тиша , чисте цілюще повітря, насичене фітонцидами і аероіонами . Територію прикрашає озеро з проточною водою ( 0,5 га ) . Є відкритий басейн з природним нагрівом води , тенісні корти і волейбольний майданчик з штучним покриттям , футбольне поле та інші спортивні споруди. У лісі позначені терренкурні маршрути для лікувальної ходьби . На протилежному лівому березі річки Велика Пиня - рекреаційний лісосадопарк (більше 150 га) з плодовими та декоративними деревами і кущами , багато з яких є екзотичними для курорту .
Клімат курорту м'який, годин сонячного сяйва стільки ж, як на курорті Сочі , але сніговий покрив зберігається близько трьох місяців. У теплу пору року на вас чекає вдале" тихе полювання " за грибами, ягодами, лісовими, буковими або волоськими горіхами, їстівними каштанами, яблуками, грушами, чорноплідною горобиною , а взимку - катання на лижах, ковзанах, санках. У лютому або наприкінці січня деякі загартовані відпочиваючі при цьому навіть приймають сонячні ванни. Більшості ця процедура рекомендується приблизно з 15 квітня до половини жовтня.
Основне багатство санаторію - вуглекисла гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода, що містить в біологічно активних концентраціях мікроелементи бор і фтор. А всього мікроелементів у " Поляні Квасовій" близько 20 . Це цілющий комплекс , створений природою . Фтор, наприклад , відносять до групи адаптогенів, що підвищують стійкість організму до дії різних несприятливих факторів - біологічних, фізичних, хімічних, у т.ч. і до дії проникаючої радіації.

 

Коротка історична довідка про курорт :

1463 - перша згадка про полянське родовище мінеральних вод в угорських королівських грамотах .
1796-1815 рр. - досліджено хімічний склад полянських мінералах вод.
1826 - відкрита перша водолікарня на курорті Поляна .
1842 - мінеральну воду курорту визнана кращою в Центральній і Південній Європі.
1911 р. - розроблені медичні рекомендації щодо застосування мінеральної води курорту.
1965 р. - відкрито санаторій "Сонячне Закарпаття" .
2006 р. - на 59 сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Федерації водолікування і кліматолікування в Андорра санаторій " Сонячне Закарпаття" визнаний кращим лікувально - оздоровчим закладом.

Лікування захворювань органів травлення і порушень обміну речовин.

Лікувальний фактор
Середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода Ново- Полянського родовища з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова " . За складом і лікувальними властивостями близька до мінеральних вод Боржомського типу, але містить в два рази більше вуглекислоти, в біологічно активних кількостях є бор і фтор.

Медичні послуги
Долікарське та лікарське обстеження, цілодобовий медичний контроль і невідкладна допомога, санаторно - курортний режим, лікувальне дієтичне харчування, медикаментозне лікування.

Внутрішнє бальнеолікування
Питний прийом мінеральної води , полоскання горла і промивання носових ходів , зрошенням і підводним промиванням кишечника , мікроклізми , трансдуоденальне та ортоградне промивання , вагінальні зрошення , гідромасаж ясен , інгаляції.

Зовнішнє бальнеолікування
Мінеральні вуглекислі , хвойні , перлинні ванни; циркулярний , струменевий , дощовий, висхідний душ , підводний душ -масаж.

Теплолікування Парафіно - озокеритові аплікації.

Фізіотерапевтичне лікування
Гальванізація та електрофорез медикаментів , діадинамотерапія , амплипульстерапія , інтерференцтерапія , електростимуляція , ультратонотерапія , д'арсонвалізація , франклінізація , магнітотерапія , індуктотермія , УВЧ - , СМВ - , ДМВ - і КВЧ - терапія , солюкс , УФО , PILAR - терапія , ультразвукова , лазерна і магнітолазерна терапія , інфітатерапія , вакуумтерапія , електроанальгезія , електросон , аероіонотерапія , віброакустична терапія .

Кліматотерапія та лікувальна фізкультура
Сонячні та повітряні ванни , купання в басейні , теренкур , лікувальна гімнастика , велотренажери та механотерапія , ручний масаж , " сухе" витягування хребта.

Додаткові лікувальні методики
Аерозольтерапія кам'яною сіллю (штучний мікроклімат сольових шахт с. Солотвино ) , ароматерапія , фітотерапія , психотерапія та псіхорелаксація , рефлексотерапія , гірудотерапія , гомеопатичне лікування , косметологічні послуги , стоматологічні послуги .

Лабораторні обстеження
Клінічні та біохімічні аналізи крові , сечі і калу ; дослідження шлункової секреції ; дуоденальне зондування .

Інструментальні обстеження
Фіброгастродуоденоскопія , ректороманоскопія , колоноскопія , рентгеноскопія і рентгенографія , електрокардіографія , реографія , спірографія , ультразвукове обстеження.

Персонал
Близько півтисячі осіб, у т.ч. 23 лікаря різних спеціальностей , двоє з вченим ступенем кандидата медичних наук , близько ста кваліфікованих медичних сестер.

Двір санаторію Збільшити панораму
Територія санаторію Збільшити панораму

 

 

Ласкаво просимо на оздоровлення до " Квітки полонини"!
ЗабронюватиДивитись фотоальбом Дивитись на карті