<

Готельний комплекс "Софія"

Неймовірний відпочинок та релакс для всієї сім’ї та її друзів
Забронювати

Локалізація: Курорт ПОЛЯНА. санаторії: "Сонячне Закарпаття","Сонячна долина", "Поляна", "Сузір'я", "Квітка полонини", та інші

Профіль спеціалізація: Захворювання шлунково-кишкового тракту у стадії ремісії, обміну речовин, неврологія, кардіологія та захворювання опірно-рухової ситеми

Природний середник: мінеральна вода: "Поляна квасова"

Класи номерів на поселення: {1К2М}, {1л2М},{2Л2М}

Харчування: Триразове у власному ресторані на першому поверсі. Входить у вартість, вказану в електронних книгах поселення.

ЛІКУВАННЯ: Лікування у санаторії Сонячне Закарпаття або Сонячна Долина. Мінеральна вода у власному бюветі на третьому поверсі готелю за приписом лікаряЗакарпаття – дивовижний куточок України, що зачаровує око відпочиваючих красою своєї природи. Тут є і таємничі ліси, і високі гори, і мальовничі полонини, і гірські ріки, і кришталево-чисті джерела, і величні водоспади, і дзвінкі струмочки. Та найбільше багатство Закарпаття заховане глибоко під землею. Саме звідти б'ють на поверхню цілющі джерела, що повертають здоров'я і бадьорість духу багатьом людям, що приїздять на відпочинок та лікування до Закарпаття. Велика кількість туристів щорічно приїздять сюди знову й знову за чудодійною силою закарпатської води.

Популярність бальнеологічних курортів сьогодні неухильно росте, оскільки все більше людей віддає перевагу відпочинкові з користю не лише для душі, але й для тіла. Комплексний відпочинок та лікування в Закарпатті можливі завдяки унікальному поєднанню магичної сили природи та розвинутій туристичній інфраструктурі. Так, сучасні отелі Закарпаття з радістю потурбуються про комфортабельний та захопливий відпочинок як дорослих, так і маленьких гостей краю. А санаторії Закарпаття ще й запропонують лікування мінеральними та термальними водами. Відправитися ж на лікування та відпочинок Закарпаття можна будь-якої пори року.

Двір готельного комплексу "Софія" (перший поверх) Збільшити панораму

Мальовничі природні ландшафти, чисте повітря, цілющі джерела мінеральної води приваблюють усіх, хто бажає організувати відпочинок та лікування у Закарпатті.

Закарпаття - самобутній куточок України, якому притаманний своєрідний колорит і культура. Поєднуючи відпочинок і лікування у Закарпатті, відпочиваючі відвозять із собою здоров'я, позитивні емоції та гарний настрій. Багатогостей краю, відвідавши один раз Закарпатті, обов'язково повертаються сюди знову й знову. Повертаючись з року в рік на свої улюблені курорти, проходячи необхідний курс лікування і приймаючи водні процедури, більшість відпочиваючих виліковує свої хронічні захворювання.

Один з найбільш знаменитих курортних містечок України в Закарпатті - Поляна. Завдяки прекрасному клімату, чистому гірському повітрю, а головне, достатку цілющих джерел, які зустрічаються тут на кожному кроці, не тільки в Закарпатті Поляна славиться, але й далеко за кордоном. Мінеральні води цього курорту стали відомими в Європі ще в 16 столітті. Вони удостоєні багатьох нагород за свої лікувальні властивості. Тому відпочинок в Поляні подарує кожному відпочиваючому відновлення сил, здоров'я, свіжості та краси.

Вода Поляна Квасова. Багато хто випробував на собі лікувальну силу Закарпатської мінеральної води. Особливо ефективною при лікуванні багатьох шлункових захворювань є вода «Поляна Квасова». Природні джерела цієї води знаходяться в селі Поляна. Ця вода містить кальцій і магній, тому «Поляна Квасова» має спазмолітичну та протизапальну дію. Для тих, хто страждає колітом і гастритами, обов'язковою умовою одужання є відвідування курортів з джерелами гідрокарбонатної води. Дана вода є практично універсальним лікувальним засобом багатьох захворювань кишкового тракту. Гідрокарбонатні води, в число яких входить вода «Поляна Квасова», застосовуються також при лікуванні жовчо-кам'яної хвороби, панкреатиту, холециститу, лікуванні печінки, дискінезії жовчовивідних шляхів, при лікуванні парадантозу, остеохондрозу та при цукровому діабеті.

 

Всі, хто віддає перевагу комфортний та оздоровчий відпочинок в Поляні, відпочивають у готельному комплексі «Софія». Потопаючи в обіймах зеленого закарпатського лісу, готель «Софія» розташований на березі річки Велика Пиня - в одному з мальовничих місць курорту Поляна.

У готелі «Софія» є всі необхідні умови для відпочинку, в тому числі масаж, соляна печера, SPA, сауна, лазня та інші водні процедури. Також готель «Софія» надає широкий перелік послуг, серед яких проведення ділових зустрічей, семінарів, симпозіумів, конференцій та культурних заходів. Для більш насиченого відпочинку пропонуються захоплюючі екскурсії по Закарпаттю.

 

Сауна-хаммам готельного комплексу "Софія"Збільшити панораму

 

Ресторан в Поляні готельного комплексу «Софія» запрошує своїх гостей насолодитися чудовими стравами у затишній і комфортній атмосфері. В меню запропонований різноманітний асортимент страв української та європейської кухні. Ресторан готельного комплексу «Софія» в Поляні задовольнить запити вимогливих гурманів і порадує стравами з екологічно чистих продуктів. Увага та індивідуальний підхід обслуговуючого персоналу гарантований кожному гостю. Ресторан в Поляні в готельному комплексі «Софія» - це улюблене місце для проведення сімейних вечорів і банкетів.
Організація банкетів в Закарпатті не принесе багато клопоту, якщо довіритися професіоналам. У готельному комплексі «Софія» професійно і відповідально підійдуть до організації вашого фуршету, банкету або бізнес - ланчу. Ваше свято в Закарпатті, оренда залу і меню свята будуть ретельно продумані і оперативно організовані. Персонал готелю «Софія» подбає про те, щоб відпочинок гостей був приємним і комфортним.
Традиційно, в Закарпатті організація весіль - це захоплюючий і клопіткий процес. Весілля Закарпаття виглядає як дивовижний і казковий ритуал. Невід'ємними атрибутами Закарпатського весілля є традиційні короваї, калачі, вишиті рушники, величезна кількість квітів, що прикрашають одяг гостей. Але, не дивлячись на наявність традиційних атрибутів, сценарій весілля і місце його проведення залежить від бажання нареченого і нареченої. Персонал готелю «Софія» із задоволенням допоможе вам зробити ваше весілля найкрасивішою, романтичною і незабутньою подією!

 

Ресторан готелю "Софія" Збільшити панораму
Ресторан готелю "Софія" Збільшити панораму

Завдяки широкому спектру послуг, які надає готельний комплекс «Софія», стало можливим проведення культурних зустрічей, симпозіумів, різних конференцій, семінарів. Організація та проведення на курорті Поляна конференції сьогодні не складе ніяких проблем. Наявність в готельному комплексі «Софія» сучасного оснащеного бізнес центру, сприятиме продуктивності ділових переговорів. Адміністрація готелю надає спеціальні знижки для всіх учасників конференцій. А персонал готелю візьме участь в організації фуршету, банкету, кофе-брейка, ділової вечері.

 

Ласкаво просимо на відпочинок в Поляну, в готель «Софія»!
ЗабронюватиДивитись фотоальбом Дивитись на карті <