"Золота рибка"

Альпійська арт-садиба неподалік санаторію Синяк
Забронювати

Локалізація: санаторій Синяк, гірськолижний комплекс Синяк, турбаза "Водограй", санаторії: "Карпати", с. Чинадієво,м. Мукачево.

Профіль спеціалізація: Захворювання опорно-рухової ситеми, літній відпочинок, гірськолижний відпочинок взимку.

Природний середник: сірководнева мінеральна вода.

Класи номерів на поселення: {1К2М}, {1л2М},{2Л2М}

Харчування: дворазове безпосередньо в арт-садибі. Сніданок шведський стіл та обід, об'єднаний з вечерею на вказаний гостями час.

ЛІКУВАННЯ: курсове лікування у санаторії Синяк Вартість курсівки 147 грн. в день, окрім неділі, з кожної людини..

Дзеркало офіційного сайту санаторію " С И Н Я К "

Загальна коротка характеристика Арт-садиби об'єднання "Золота рибка":
Приватні садиби міні-готелі у с. Грабівниця знаходиться за 4-5 км. від санаторію "Синяк" та 800 м. від ТК "Водограй". Поруч садиб ліс, річка та водоспад "Скакало" (600 м.).
На території Арт-садиби австрійського типу "Золота рибка" є власний ставок-рибник із острівцем для відпочинку, гірка із штучним водоспадом, мангали, гойдалки та альтанки. Тут же ж пропонують оригінальну сауну, оздоблену авторською керамікою австрійського скульптора Удо. (для постояльців один раз на тиждень - безкоштовно)
Прокат велосипедів, гірськолижного спорядження та оригінального тандему.

"Золота Рибка".Вигляд з вулиці Збільшити панораму


"Золота Рибка".Сад Збільшити панораму


"Золота рибка" - це не тільки чудово обладнана всім необхідним для відпочинку та оздоровлення садиба, але й перша на Закарпатті арт-садиба. Поєднання якісного відпочинку на лоні чудової Закарпатської природи та напруженого мистецького пошуку має глибоке коріння. У 1999 р. громадянське об'єднання "Калган-А" провело свій перший Міжнародний пленер митців, на якому зустрілись художники Угорщини, Росії, Америки та інших зарубіжних країн – Франції, Данії, Румунії, Литви, Австрії. З того часу було проведено ще 9 таких заходів, два останні з яких на базі садиби "Золота рибка". Керуючись набутим досвідом з проведення міжнародних мистецьких акцій, голова ГО "Калган-А" Йосип Бартош та господиня приватної садиби "Золота рибка" Світлана Шопф, створили спільний проект арт-садиби.

Родзинкою арт-садиби є дегустаційний зал австрійських вин із можливістю замовити сеанси у зручний для Вас час та підібрати букет вин на ваш смак у тій же ж ел. книзі замовлень. (для постояльців один презентаційний сеанс безкоштвоно)

"Золота Рибка".Дегустаційний зал Збільшити панораму


РОЗМІЩЕННЯ, НОМЕРНИЙ ФОНД

Вам запропонуютьодин 3-місний просторий 2-х кімнатний номер з односпальним та двоспальним ліжком, розкладним диваном і додатковими ліжками за необхідност, а також 5 однокімнатних двомісних номери з можливістю додаткового місцяі. В будинках: автономне опалення, душові кабінки (або ванни), супутникове ТБ (понад 400 телеканалів). Є мобільне покриття.
Опалення: автономне центральне водне. Водопостачання: холодна й гаряча вода цілодобово. Дозволяється відпочинок з домашніми тваринами. Прибирання кімнат – 1 раз у 2 доби, заміна постільної білизни і рушників – за потреби.


"Золота Рибка". Двокімнатний номер. Збільшити панораму


ХАРЧУВАННЯ

В окремому будиночку знаходиться обладнана всім необхідним кухня, їдальня та сауна. Отже, відпочиваючи в окремому будиночку, серед прекрасної природи і далеко від дому, Ви все ж зможете побалувати себе улюбленими домашніми стравами австрійської і закарпатської кухні. Зовсім поруч розташувався і приватний кафе-бар з традиційною кухнею. Ви також можете відвідувати ресторан або ж їдальню на території ТК "Водограй"."Золота Рибка". Їдальня Збільшити панораму

ЛІКУВАННЯ

Гості Золотої рибки мають можливість проходити курсове лікування опорно-рухової системи та суміжних захворювань на базі лікувального корпусу санаторію Синяк. Трансфер на процедури та з процедур організовано. Детальніше про лікування в санаторії - на дзеркалі офіційного сайту Синяка.


Д З Е Р К А Л О _ О Ф І Ц І Й Н О Г О_ С А Й Т У_ С А Н А Т О Р І Ю_ " С И Н Я К "

ДОЗВІЛЛЯ

Сауна. Цікавими і корисними для багатьох гостей садиби "Золота рибка" є сеанси в оригінальній сауні, прикрашеній авторськими роботами з кераміки як закарпатських, так і австрійських митців. Особливо в поєднанні з сеансами дегустації вин, виготовлених в Австрії та на Закарпатті. На території садиби до Ваших послуг також альтанки, мангали, шезлонги, рибальські снасті.

"Золота Рибка".Арт-сауна. Збільшити панораму

Дитячий відпочинок. Влітку подвір'я садиби наповнюється дитячим сміхом. Це дітвора кружляє на веселих каруселях і хлюпоче в басейні.

Рибалка. Рибалкою-щасливчиком тут себе відчує кожний, хто хоч з півгодини просидить з рибальським знаряддям на березі чарівного ставка, з острівком посередині (у ставку чимало риби!). Кульмінацією рибалки стане виловлений власноруч і приготовлений на ватрі короп.

Екскурсії. Неподалік від садиби розташоване мальовниче село Синяк, де відпочиваючі можуть відвідати храм "Святого Хреста". Гості Золотої Рибки можуть відвідати з екскурсією розташований неподалік Чинадіївський замок, про який ходять легенди. Особливо колоритними є так звані факельні екскурсії замком у вечірній час. Пізнавальними, цікавими й змістовними являються численні туристичні маршрути та екскурсії. Влітку на Вас чекає туристичний рафтинг "По Тисі разом".

ТРАНСФЕР
У арт садибі "Золота рибка" організований трансфер до санаторіїв "Синяк" та "Карпати", на гірськолижні траси або лікувальні процедури чи басейн. Процедури відпускаються на загальних засадах із оформлення санаторно-курортної картки.

 

ЗабронюватиДивитись фотоальбом Дивитись на карті