УКРАЇНСЬКА
ENGLISH


 
ДОЗВІЛЛЯ


Для Вашого комфорту в нашому санаторії працює інформаційний Центр, який надасть повну інформацію про перелік послуг, які ми надаємо, а також допоможе підібрати екскурсійну програму, щоб зробити Ваш відпочинок у нас цікавим та захоплюючим.

Вашій увазі пропонується цикл екскурсійних програм - "Відкрий для себе чудовий світ Закарпаття".

 

Екскурсія «Місто над Латорицею» (4 години)


Відпочиваючі відвідають м. Мукачево, ознайомляться з історією та легендами замку «Паланок» (XII - XVII), а так само дізнаються, якими були основні умови здачі замку в січні 1688 та історію про видатну господиню замку Ілону Зріні.

Після замку відвідають сувенірну лавку, прогуляються по старому місту: Міська Ратуша, Російський драматичний театр, Палац Ракоці (Білий дім), Церква Святого Мартіна з каплицею XIV століття.

Познайомляться з історією і життям чинного Свято-Миколаївського жіночого монастиря)


 

туристичний рафтинг «По Тисі разом» (8 год. всього )


Відпочиваючі мають можливість прийняти участь у сплаві по р. Тиса на одному із катамаранів міжсанаторно-курортної флотилії "По Тисі разом.
Загальна тривалість туру 7-8 годин. Із них на воді 1,5 - 3 години. 

Бажаючі можуть скуштувати рафтерський бограч чи куліш, приготований на ватрі біля річки

Детальніше на порталі рафтингу "ПО ТИСІ РАЗОМ"
 

Екскурсія «Факел любові» (2 години)


Вечірня прогулянка при світлі смолоскипів по замку Сент-Міклош, відпочиваючі поринуть в атмосферу середньовіччя, довідаються про історію кохання, яку приховували стіни цього замку...

Екскурсія «Таємниці замків Шемборнів» (4 години)


Під час екскурсії відпочиваючі відвідають замок «Берегвар», дізнаються як пов'язаний давній італійський рід Ді Фраско з санаторієм «Карпати» і що зображено на одному з вітражів.

Прогуляються по середньовічному замку «Сент-Мікош» і відчують атмосферу того часу.

Під екскурсії Ви дізнаєтеся легенди, пов'язані з цим замком.

Екскурсія «Скарби виноробів» (4 години)


Ви відвідаєте дегустаційний зал сім'ї закарпатських виноробів Шош К. К., де зможете спробувати 18 сортів вина, почуєте історію їх створення.

Після дегустації у Вас буде можливість придбати зразки, які Вам найбільше сподобалися.

За бажанням відпочиваючих можлива вечеря в найстарішому в Закарпатті ресторані "Злата Пава" або відвідання термального басейну, де температура води +30°С

Екскурсія «Унгвар - старе місто» (7-8 годин)


Під час екскурсії відпочиваючі відвідають корчму-музей закарпатського гумору «Деца у нотаря», народний музей закарпатського побуту та архітектури, відвідають унікальний ужгородський замок, узнають багато цікавих фактів про власників цього замку.

Відпочиваючих чекає обід у національному колориті.

Прогуляються по центру старого міста від вул. Корзло до Волошина. Буде вам надано вільний час для відвідування магазинів.

Після Ужгорода відпочиваючі побачать унікальний архітектурний ансамбль Невицького замку (руїни).Ще екскурсійних програм?   Продоження...

© Пансіонат «Сонячна долина» Реалізація: ALDESIGN  |  AHS