УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
 

ЛІКУВАННЯ  


«Якщо у Вас немає часу для свого здоров'я - знайдеться час для своїх хвороб», - сказав древній філософ...

...основним напрямом роботи лікувально-діагностичного центру «Сонячна долина» являється профілактика та лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Це зумовлено тим, що в процесі лікування основним чинником являється унікальна вода «Поляна Квасова», мінеральна, лікувально-столова, вуглекисла, гідрокарбонатна, натрієва, підтипу «Новополянської» (аналог «Боржомі»), що містить бор і фтор. Вода подається прямо зі свердловини в бювети, розташовані в спальному або лікувальному корпусах.

Крім основного напрямку, активно розвиваються такі напрямки як діабетологія, кардіологія, гінекологія, урологія, захворювання опорно-рухового апарату, програма "Зниження Ваги".

Лікування пацієнта починається із виявлення причини захворювання, тому при необхідності Ви маєте можливість пройти обстеження на діагностичному обладнанні світових брендів. Крім того ЛДЦ «Сонячна Долина» - єдине місце на Закарпатті, де можна провести відеокапсульну ендоскопію.

Лікування і відпочинок в «Сонячній Долині» представлені широким спектром процедур: водні процедури, лікувальний масаж, гідроколонотерапія, гіпербарична оксигенація, озонотерапія, фізіотерапія, нетрадиційна медицина, аквааеробіка, галокамера (соляна печера) і нарешті для тіла та душі SPA-процедури.


Дешевше і надійніше аніж безпосередньо у виконавця ви не знайдете ніде
"СОНЯЧНА ДОЛИНА" прайс цін 2017 
     
  © Санаторний комплекс «Сонячна долина»   Реалізація: aldesign.info