УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
 

ЛІКУВАННЯ


Іглорефлексотерапія


Іглорефлексотерапія - це метод лікування, що полягає в дії на біологічно активні точки на тілі людини. На даний момент відомо більше 600 таких точок. Залежно від мети лікування рефлексотерапевт використовує різну кількість точок. Чутлива точка акупунктури відрізняється від інших ділянок тіла тим, що володіє складною системою, що складається з нервів, судин і клітин сполучної тканини.

За допомогою акупунктури ефективно лікуються деякі ендокринологічні хвороби, захворювання опорно-рухового апарату, депресії, мігрень, органи дихання, артрити, хвороби очей і багато іншого. Часто поряд з іглорефлексотерапією застосовується масаж, у тому числі точковий.

Іглорефлексотерапія володіє наступними властивостями: покращує мікроциркуляцію в органах; усуває біль; нормалізує артеріальний тиск; підвищує імунітет; покращує роботу мозку і серця; володіє седативною і антидепресивною дією.

Мануальна терапія живота

Дія на органи черевної порожнини відбувається за особливою масажною методикою - натискання на м'язи передньої черевної стінки в ділянці проекції хворого органу. Таким чином можна відновити нормальний тонус шлунка та інших органів. Такого ефекту досить важко досягнути за допомогою лікарських препаратів.

Хворим після важких операцій вісцеральна терапія допомагає відновити нормальне скорочення кишківника і позбутися післяопераційних закрепів.

Успішно викоростовують вісцеральну терапію також і для лікування дискінезій жовчового міхура, виразкової хвороби 12-ти палої кишки, хронічних закрепів та інших хвороб органів черевної порожнини. Калові маси, що застоялися, постійно отруюють організм. Внаслідок механічної дії на органи через передню черевну стінку підвищується тонус кишківника, що сприяє відновленню перистальтики. Інколи трапляється, що після декількох процедур пацієнт разом із виходом застояних калових мас та каменів втрачає 2-3 кілограми ваги.
До речі, мало хто знає, що перебіг багатьох хвороб опорно-рухового апарату, а зокрема суглобів, значною мірою залежать від стану печінки та жовчного міхура. Зазвичай, коли болять коліна, ми лікуємо саме їх, а на внутрішні органи не звертаємо уваги. А насправді, лікуючи суглоби, не слід забувати й про печінку, що значно прискорить одужання.

Мануальна терапія нефритовою пластиною (Гуаша)

Гуаша - прадавній вид китайського масажа, в якому для обробки лікувальних зон застосовується невелика пластинка. Його головна відмінність від точкового масажу, припікання паличками, акупунктури полягає в тому, що знайти зону, в якій розташовується група точок дії, дуже просто. Гуаша - це масаж, який відрізняється практичністю і легкістю виконання. В ході масажа відбувається перерозподіл життєвої енергії, врівноважується стан інь і ян, збільшуються фізичні та інтелектуальні можливості людини. Масаж гуаша ідеально поєднує в собі простоту виконання та ефективність, що робить його доступним для широкого використання. Тут виключений важкий етап точної локалізації точок, що необхідне при акупунктурі або припіканні. При остеохондрозі покращується кровообіг в уражених областях, посилюється лімфовідтік, за рахунок цього усувається набряк і зникає пов'язаний з цим больовий синдром, знімається м'язовий спазм. Дія на активні точки довкола хворого суглоба знімає набряк навколишніх тканин, відновлює нормальний крово- і лімфоток, знімає біль, покращує рухливість суглоба. При простудних захворюваннях, бронхітах дію на проекційні точки легенів знімає набряк слизової оболонки бронхів. При холециститі процедура гуаша знімає спазм жовчного міхура, нормалізує його моторику, прибирає больовий синдром, знімає відчуття нудоти. Проведення масажу гуаша на рефлексогенних зонах нижньої частини спини і живота покращує кровообіг і нормалізує лімфоток у малому тазу, що усуає застій крові в цій області, знімає запальні процеси і нормалізує функціональну активність органів малого тазу, приводить до розсмоктування спайок. Дію на певні зони тіла покращує стан серцево-судинної системи: знижується артеріальний тиск, нормалізується серцевий ритм, знімається задишка, викликана захворюванням серця. Масаж гуаша покращує стан шкіри - за рахунок виведення токсинів забирається пігментація, висип, відбувається омолоджування шкіри. Спостерігається позитивний вплив на нервову систему: покращується сон, знімається тривожність, покращується апетит, порушений унаслідок нервових захворювань.

Стоун терапія

Стоунтерапія основана на температурному і енергетичному впливі каменів у поєднанні з елементами рефлексотерапії. Технології проведення масажа гарячими каменями різні і залежать, передусім, від практикуючого майстра.

Чого можна досягти за допомогою стоун-терапії?

  • Благотворний вплив на периферичну і центральну нервову системи (після глибокої релаксації зменшуються головні болі, підвищується імунітет, зменшується схильність до стресу).
  • Зняття м'язової втоми і підвищення м'язового тонусу.
  • Посилення обмінних процесів у організмі (швидко згорять жирові відкладення, сповільнюється процес старіння).
  • Підвищення тонусу і еластичності шкіри, очищення пор і виведення шлаків.
  • Зняття венозного застою, поліпшення лімфовідтоку. Ця процедура, комфортна для пацієнта, назавжди запам'ятається дотик "живого" каменя.

Проблеми, які можна вирішити за допомогою стоун-терапії:

  • болі в суглобах, гіпертонус м'язів, болі в спині та шиї;
  • анорексія і булемія;
  • стрес, тривоги.
 
     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS