УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
 

ЛІКУВАННЯ


Унікальну дію має Галокамера (соляна печера). "Галокамера" - спеціалізоване приміщення, умови якого близькі до відомих Солотвинських природних соляних печер. У будівництві галокамер застосовується натуральна морська сіль, багатша за вмістом мікроелементів, ніж кам'яна сіль. Нова технологія виготовлення соляних блоків з морської солі дозволяє інтенсивно насичувати повітря камери частинками солі природнім способом - без застосування аерозолів. Висока концентрація солі поєднується з особливим якісним складом сольових блоків, що містять іони калію, магнію та ряд інших мікроелементів у поєднанні з низькою вологістю, які мають протизапальний, імуномодулюючий, бронхолітичний, релаксуючий вплив.

Імуномодулюючий ефект камери дозволяє лікувати за допомогою розроблених шести програм музикопсихотерапії наступні захворювання:

  • Захворювання легенів і бронхів: бронхіальна астма, хронічні бронхіти з астматичним компонентом, затяжні пневмонії, всі неспецифічні захворювання легенів і бронхів.
  • Серцево-судинні захворювання: ішемічна хвороба серця (ІХС), постінфарктний стан, гіпертонія.
  • Захворювання шкіри: псоріаз і нейродерміт.
  • Дисфункція вегетативної нервової системи: нейроциркуляторна вегетосудинна дистонія, дискінезія товстого кишечника.
  • Неврози і неврозоподібні стани як результат тривалих хронічних захворювань. Позитивний ефект після 3-4 тижневого курсу лікування відзначався у 96% хворих, побічні реакції не виявлені. Про це свідчать відповідні висновки з клінічної апробації.

 
     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS