УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
  
Кругові панорами
Гідроколонотерапія
ЛІКУВАННЯ


Гідроколонотерапія - найдосконаліший, безпечний і ефективний спосіб очищення організму і товстої кишки, що дозволяє протягом певного курсу процедур очистити всі її відділи.

Гідроколонотерапія є безпечним, поступовим промиванням кишківника очищеною водою, без використання хімічних речовин. Гідроколонотерапія - природна процедура, що не порушує природний механізм функціонування кишківника.

Здоровий кишківник - основа здорового життя. Сьогоднішнє харчування рясніє рафінованими і консервованими продуктами і зниженою кількістю природної клітковини. Ці фактори викликають затримку фекалій в кишківнику, порушення нормальної мікрофлори, розвиток паразитів.

Проносні засоби викликають лише короткочасний ефект. Перевага гідроколонотерапії як промивання кишківника полягає в тому, що відбувається очищення не тільки просвіту, але і стінок кишківника. Гідроколонотерапія чудово усуває симптоми порушення роботи кишківника.

Товстий кишківник є кінцевою ділянкою травного тракту. Довжина кишківника близько 3 метрів, а діаметр - 4-7 см. До основних функцій кишківника відноситься: всмоктування рідини, формування і виведення калових мас. Товстий кишківник заселений дружньою мікрофлорою, яка синтезує різні харчові речовини, наприклад, вітамін К і частина вітаміну В. На жаль, більшість людей мають різні проблеми з кишківником.

Чи є у Вас якісь з цих проблем? Закрепи, діарея, часті головні болі, радикуліти, слабкість, неприємний запах від тіла, захворювання шкіри, гази і здуття живота, порушення дихання, часті простудні захворювання, зниження працездатності...

Це все - показання для очищення Вашого кишківника!

 
     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS