УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
  
Кругові панорами
SPA-процедури (1)
SPA-процедури (2)
SPA-процедури (3)
ЛІКУВАННЯ


SPA-обгортування з лікувальною гряззю
знімають втому, хронічні болі. Вони допоможуть Вам при мігрені, допоможуть зробити Вашу шкіру еластичною. Дуже корисні при розтяжках. Проникаючи в шкіру, лікувальна грязь зменшує розтяжки і робить їх практично непомітними при регулярному застосуванні.

СПА обгортування з морськими водоростями пом'якшують і заспокоюють шкіру. Корисні при запаленнях шкіри, вуграх і прищиках на тілі. Шкіра позбавляється від токсинів, з організму виходять шлаки, що накопилися. Пори відкриваються і після цієї SPA процедури шкіра вільно дихає. З водоростей шкіра вбирає необхідні їй речовини.

Всі перераховані вище обгортування є теплими. Але є й холодні СПА обгортування. Вони рекомендовані власникам чутливої і дратівливою шкіри. Позитивно впливають на шкіру після засмаги, знімають подразнення і почервоніння.

У цілому можна сказати, що обгортування, як теплі, так і холодні, рекомендовані при чутливості шкіри, при дрібних запаленнях, при лущенні та інших проблемах шкіри, при захворюваннях шкіри голови. Корисні в якості однієї з процедур при целюліті, ожирінні, малорухомому способі життя.

Медове обгортування добре тим, що всі поживні і корисні речовини з меду проникають у шкіру, роблячи її м'якою, бархатистою, підвищуючи її пружність.

Шоколадне обгортування впливає на целюліт. Регулярне застосування шоколадного обгортування ефективно допомагає в боротьбі із зайвою вагою.Cтоун-терапія
- це один з найдавніших методів релаксації і оздоровлення, що має за своїми плечима тисячолітню історію. Назва цього виду масажа пояснюється використанням для його проведення лікувальних ефектів холодних мармурових і нагрітих базальтових порід. Філософія стоун-терапії базується на інформації про те, що камені володіють енергетичною активністю, вплив якої на організм людини призводить до зменшення впливу стресових факторів, розслаблення організму.

Використання природних каменів сприяє відновленню обмінних процесів у організмі, посилення функцій імунного захисту організму, ендокринної системи. Особлива енергетика каменів усуває напругу і стрес, нейтралізує негативну енергію, викликає позитивні зміни в енергетичному полі людини. Для гарячого стоун-масажа (температура каменів варіюється від 45 до 55 ° С) зазвичай застосовують вулканічний базальт. Вельми ефективною є техніка масажу, в якій гарячі і холодні камені (зазвичай використовується мармур, охолоджений до температури від 0 до -15 ° С) використовуються по черзі. Це призводить до звуження судин і капілярів шкіри, усунення застою венозної крові, підвищення м'язового тонусу. У результаті досягається покращення обміну речовин, активується вегетативна нервова система, а також ендокринна та імунна системи.З'явившись у часи османської імперії, Хамам є і по сьогоднішній день місцем, де співіснують відпочинок, здоров'я і душа. Раніше сауна Хамам служила на Сході для мандрівників як місце для відпочинку, як місце, де вони могли змити з себе пил пустелі і підкріпити себе до майбутніх випробувань. У сауні Хамам тіло, розум і душа могли знову знайти один одного. На зміну колишньої пустелі з'явилося сьогодні велике місто з щоденними стресами, рухом, поспіхом.

Метою (сенсом) насолоди в сауні Хамам є тілесне і душевне очищення, зречення від щоденних думок, розслаблення суглобів і м'язів для розумового і душевного відпочинку. Все тіло звільнюється від верхньої, сухої і відмерлої шкіри (відлущування відмерлих клітин шкіри по всьому тілу).

Масаж косметичний - спрямований на покращення загального вигляду шкіри обличчя, попередження її передчасного старіння, на усунення втоми, зморшок, набряклості.

Маски косметичні є досить дієвим засобом при різних змінах шкіри обличчя та шиї. Вони можуть бути додатковими процедурами (після масажу, чищення, лущення) або самостійними. Маски бувають тонізуючими, пом'якшуючими, відбілюючими, поживними, протизапальними, дезинфікуючими.

Ультразвуковий пілінг - позбавлення від набряків під очима; зволожує і живить, дає ліфтинг-ефект; глибоко очищує пори; усуває сіточку дрібних зморшок; лікує проблемну шкіру. В результаті ультразвукового пілінгу обличчя, шкіра надовго залишається здоровою, підтягнутою, гладкою і пружною.

Мікрострумова процедура дозволяє активно впливати на м'язи обличчя, а правильно підібраний косметологічний догляд дає шкірі все, чого вона потребує.

Ультразвук тонізує м'язи, дозволяючи досягти ефекту ліфтингу, проводить масаж тканин на клітинному рівні, а фонофорез дозволяє ввести в клітини цінні поживні косметологічні препарати.

Колаген забезпечує опору для клітин і необхідний для догляду за в'янучою шкірою у зв'язку з поступовим припиненням синтезу колагену (власного).

Еластин застосовують для запобігання зморшок, для підвищення тонусу (пружності) шкіри.

Чотирьохшаровий ліфтинг - процедура з застосуванням засобів, які містять високі концентрації вітаміну С, гліколевої кислоти, ензимів і антиоксидантів. Ці активні речовини забезпечують ексфоліацію шкіри, прискорюють відновлення шкіри, стимулюють синтез колагену, гіалуронової кислоти і глікозаміногліканів, сприяють зміцненню капілярів, мають антиоксиданту дію. Уже після першої процедури створюється ліфтинг-ефект, шкіра набуває здорового блиску та сяяння, вирівнює її відтінок.

 
     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS