«Якщо у Вас немає часу для свого здоров’я – знайдеться час для своїх хвороб», – сказав древній філософ…

…основним напрямом роботи лікувально-діагностичного центру «Сонячна долина» являється профілактика та лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Це зумовлено тим, що в процесі лікування основним чинником являється унікальна вода «Поляна Квасова», мінеральна, лікувально-столова, вуглекисла, гідрокарбонатна, натрієва, підтипу «Новополянської» (аналог «Боржомі»), що містить бор і фтор. Вода подається прямо зі свердловини в бювети, розташовані в спальному або лікувальному корпусах.

Крім основного напрямку, активно розвиваються такі напрямки як діабетологія,кардіологія, гінекологія, урологія, захворювання опорно-рухового апарату, програма “Зниження Ваги”.

Лікування пацієнта починається із виявлення причини захворювання, тому при необхідності Ви маєте можливість пройти обстеження на діагностичному обладнанні світових брендів. Крім того ЛДЦ «Сонячна Долина» – єдине місце на Закарпатті, де можна провестивідеокапсульну ендоскопію.

Лікування і відпочинок в «Сонячній Долині» представлені широким спектром процедур:водні процедури, лікувальний масаж, гідроколонотерапія, гіпербарична оксигенація,озонотерапія, фізіотерапія, нетрадиційна медицина, аквааеробіка, галокамера (соляна печера) і нарешті для тіла та душі SPA-процедури.

Вартість медичних послуг та обстеженьВартість медичних послуг, лікування та обстежень