ДАНИЛЮК Наталія Василівна

літературний псевдонім KULBABKA

Перегінське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл. 04.03.1981 danyluk_natka@mail.ru +380976500200 

Народилася 4 березня 1981 р. в селищі Перегінське на Івано-Франківщині.

Закінчила Перегінську загальноосвітню школу №1 і вступила на філологічний факультет Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Обрала філологію, бо змалечку була закохана в літературу.
Після закінчення університету влаштувалася на роботу в рідну Перегінську школу, яку колись закінчила.
Публікувалася в журналі "Дніпро", газетах "Українське слово", "Галичина", в альманахах "Літіум", "Ліра", "Вінтаж", "Скіфія", "Всі ми родом з дитинства. Оберіг", "100 творів, які варто прочитати цього літа", "Софія", "Берегиня", "Листи до Миколая", в "Антології сучасної лірики та новелістики України" (за 2012р.), у книгах "Сопілка часу", "Сніг і радість", "Вілаг почуттів", "Відлуння Майдану", "Подяка Богу", у хрестоматії "Літературна Рожнятівщина", в антологіях "Небесна Сотня" та "Говорить Майдан".
У 2012р. у видавництві “Карпатська вежа” (м. Мукачево) вийшла перша поетична збірка інтимної та пейзажної лірики "Та жінка, що навпроти у вікні…".
Цього ж року вийшла колективна збірка "Натхнення", до якої також увійшли вірші авторки.
У 2013р. у видавництві “Лілія” (м. Хмельницький) вийшла друга поетична збірка Наталі Данилюк "Кульбабова віхола", до якої увійшли поезії, об’єднані дванадцятьма циклами.
Авторка є членом літературно-творчої спілки "Елітер" і міжрегіонального поетичного клубу "Об’єднані словом". Друкувалася в журналі "Дніпро", газетах "Українське слово", "Галичина", в альманахах "Літіум", "Ліра", "Вінтаж", "Скіфія", "Всі ми родом з дитинства. Оберіг", "100 творів, які варто прочитати цього літа", "Софія", "Берегиня", "Листи до Миколая", в "Антології сучасної лірики та новелістики України" (за 2012р.), у книгах "Сопілка часу", "Сніг і радість", "Вілаг почуттів", "Відлуння Майдану", "Подяка Богу", "Натхнення", у хрестоматії "Літературна Рожнятівщина", в антологіях "Небесна Сотня" та "Говорить Майдан".
Авторські збірки:

  • "Та жінка, що навпроти у вікні…" (2012р.)
  • "Кульбабова віхола" (2013р.)
  •  

    Електронні сторінки:


    ◄ Відкрити 3D книгу

    Система Orphus