Дозвілля

відпочинок & розваги

decor

Баня на дровах

decor-small-gold.png

Буквально в декільках метрах від нашого котеджу знаходить чан і "російська" баня на дровах.

Баню як засіб від недуг використовують практично всі народи світу. Не дарма на Русі говорили: лазня - мати друга, кістки розпарить, все тіло поправить. Сьогодні лазневі традиції відроджуються. А сучасна медицина не тільки підтверджує їх користь, але і рекомендує при різних хворобливих станах і в період реабілітації йти в лазню. У всіх здравницях і санаторіях лазневі дні входять до програми оздоровлення, відкриваються лазні та при лікувальних клініках. У чому ж лікувальна сила лазні? Перш за все в очищенні організму від шлаків і токсинів. Пар і вода позбавляють шкіру від ороговілого шару і мікроорганізмів. Також посилюється кровообіг, активізуються окислювальні процеси організму. У крові зростає кількість еритроцитів і гемоглобіну, відбувається більш активний білковий обмін. Баня знімає втому, піднімає настрій і буквально змиває всі негативні емоції. Російська баня  – це температура 50-70 ° С і вологість 80-100%. Остання досягається за рахунок води, яку періодично «підкидають» на розжарені камені.

Чан на дровах

decor-small-gold.png
Наш чан - дуже корисна для всього організму процедура. Що з себе являє купання в чані? Чан- це велика ємність  в формі казана. Він стоїть на печі, яку топлять дровами. Одночасно в чані можуть перебувати кілька людей. Температура води в чані повинна бути близько 40 градусів.
Мало кому відомо що таке чан і купання в чані, адже більшість людей звикло до звичайній сауніи або лазні і ніколи навіть не чули нічого про подібному вигляді водних процедур. Але купання в чані не можна порівняти з цими безсумнівно приємними і корисними процедурами. Це просто зовсім інше, і порівнювати чан з лазнею або сауною просто неможливо і неправильно. Що ж таке чан?
Це дивно приємна і екзотична процедура, дуже корисна для всіх систем організму. Дуже важливо провести її правильно, адже від цього залежить не тільки якість відчуттів, а й цілющий ефект.
 Уявіть собі - навколо мороз, а ви сидите в гарячій ванні і дихайте свіжим морозним повітрям. У вас хороша уява? Ви собі не зможете цього уявити, поки ми Вас не скупаєм в нашому чані!
Але це ще не все.
  Після того як ви попарилися в чані (в основному це від 5 до 15 хвилин), вам потрібно охолонути. Спеціально для цього є водоспадик з річечкою, в який потрібно акуратно, спокійно увійти Відчуття "включення організму", схоже на приємне легке або сильне поколювання або проколювання всього тіла мільйонами голочок.